27 października 2015

Serwery i hosting

W przypadku inwestycji w outsourcingu IT jedną z głównych korzyści, jakie uzyskasz oprócz stałego wsparcia IT, jest optymalizacja kosztów. Jednak gdy w grę wchodzą najcenniejsze zasoby, jakie posiada Twoim firma – dane, warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego partnera w tym zakresie. W trosce o dobro naszych klientów przestrzegamy rygorystycznej POLITYKI JAKOŚCI oraz jako jedna z niewielu firm w Polsce przed rozpoczęciem prac podpisujemy CERTYFIKAT POUFNOŚCI dla każdego klienta. Dlatego grono naszych zadowolonych klientów powiększa się, a usługi są przedłużane na kolejne sezony.

Zapewniamy hosting dla stron i poczty na stabilnych i wydajnych serwerach.

Serwer to oddzielna stacja sprzętowa pełniąca rolę centrum dla klienta sieci. Na serwerze pod konkretne potrzeby klienta instalujemy i konfigurujemy oprogramowanie i aplikacje dla jego firmy. Ten typ serwerów wykupują głównie firmy korzystające z usług internetowych, np. poczta, strony www, tv przemysłowa, inne aplikacje użytkowe.

Usługi nasze dają Ci pełne możliwości prywatnego serwera bez ponoszenia kosztów zakupu i utrzymania własnego sprzętu. Wszystkie nasze serwery spełniają wymagania profesjonalnych użytkowników, którzy chcą mieć do swojej wyłącznej dyspozycji precyzyjnie określone zasoby serwera. Oferowane przez nas serwery to doskonały wybór do średnich i dużych projektów, gdzie potrzeba mieć pełną kontrolę nad całą platformą i dodatkowe wsparcie techniczne, jakie świadczymy w ramach usługi.

Na co zwracać uwagę przy wyborze hostingu?

Pewnie na wielu stronach firm hostingowych, gdzie oferowane są serwery przeczytacie Państwo, że najważniejsze są:
> wydajne limity transferu,
> różnorodność obsługiwanych technologi i skryptów,
> ilość miejsca na serwerze,
> możliwości administracji,
> bezpieczeństwo danych,
> pomoc techniczna i obsługa klienta,
> cena.

Wyżej wymienione parametry trzymamy stale w najwyższym standardzie i dodajemy coś więcej.

Czyli w najbardziej optymalnej cenie dajemy Klientowi do dyspozycji transfer bez limitu, ilość miejsca adekwatną do potrzeb z możliwością zwiększenia, pełne możliwości administracji dla tych, którzy się na tym znają lub kompleksową pomoc i obsługę dla tych, którzy tego oczekują.

Techniczne parametry naszych serwerów i zakres usługi hostingowej dla klienta jest zawsze dopasowywany indywidualnie. Po pierwsze, aby klient płacił TYLKO za to co tak na prawdę wykorzystuje, a po drugie aby klient miał pewność, że kupuje to co mu jest niezbędne z możliwością dynamicznych zmian w razie wystąpienia takiej potrzeby czyli np. powiększenia ilości miejsca na serwerze, jeśli wymaga tego sytuacja.

Takie podejście, wypływa z bogatych i wieloletnich doświadczeń w zakresie powyższych usług. Dlatego oprócz parametrów technicznych naszych usług zwracamy uwagę na równie istotne zagadnienia czyli:

wysoki poziom jakości obsługi klienta – spokój, opanowanie, rzetelna analiza sytuacji i potrzeb, konstruktywna pomoc i skuteczne rozwiązywanie problemów, to cechy, którym przy obsłudze klienta nadajemy wyjątkowe znaczenie, co obfituje wysokim zadowoleniem i lojalnością w długoletniej współpracy z klientami,

sprawność i szybkość obsługi klienta – to okazuje się bardzo ważne głównie w przypadkach ewentualnych problemów, na które napotyka każde przedsiębiorstwo w wyniku jej zwykłej działalności rynkowej, na każde zgłoszenie reagujemy niezwłocznie co w wielu przypadkach jest dla klientów ważniejsze niż pieniądze, bo pozwala utrzymać stabilność przedsiębiorstwa,

minimum spraw formalnych – przedłużenie abonamentów, cesje bądź transfer usług, zmiany w konfiguracji, przypomnienia haseł, to wszystko odgrywa bardzo ważną rolę i czasem znacząco ułatwia pracę klientom.

 

Jeśli chcesz się upewnić czy Twoje problemy lub sprawy bieżące Twojej firmy mogą zostać załatwione przez naszą obsługę, zapytaj – KONTAKT